O FIRMIE

Naszą działalność w branży reklamowej rozpoczęliśmy początkiem stycznia 2014 roku. Specjalizujemy się w najlepszym personelu promocyjnym, dzięki czemu tworzymy projekty graficzne, oraz pliki robocze do zamawianych u nas gadżetów.

Od początku naszego istnienia, szczególny nacisk kładziemy na trwałość i jakość oferowanych przez nas wyrobów, staramy się dokładnie selekcjonować dostawców z którymi współpracujemy. Wszystko to pozwala nam dostarczać klientom produkt kompletny, który służy przez długi czas.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment gadżetów podzielonych na określone kategorie. Wszystkie oferowane przez nas gadżety reklamowe posiadają jednak wspólne cechy: są tanie, użyteczne, a przede wszystkim posiadają miejsce przeznaczone na Twoje logo i przekaz reklamowy. Oprócz oferty katalogowej szerokiej gamy gadżetów reklamowych z logo, realizujemy również zlecenia nietypowe, na podstawie indywidualnych projektów dostarczanych nam przez klientów.

Działalność naszej firmy opiera się na nowoczesnych technologiach, oraz zgranym zespole doświadczonych, kreatywnych specjalistów. Wszystkim klientom zapewniamy fachową oraz kompleksową obsługę.