JEDEN SYSTEM – WIELE MOŻLIWOŚCI

Dzięki wysokiej jakości profilom aluminiowym z zamkami szwedzkimi oraz doborze odpowiedniej grafiki w wysokiej jakości druku na odpowiednich materiałach, jesteśmy w stanie zbudować stoisko wystawowe, boksy, trybunki oraz stoliki promocyjne. Nasze rozwiązania pozwalają na zaprojektowanie stoiska, które będzie można używać w różnych dogodnych kombinacjach, uzależnionych głównie od wynajmowanej powierzchni targowej. Szwedzkie mechanizmy łączące cechują się trwałością, a zatem nadają się do wielokrotnego użytku i samodzielnego montażu oraz demontażu bez użycia jakichkolwiek dodatkowych narzędzi. Konstrukcje są lekkie i zajmują mało miejsca podczas magazynowania i transportu.

OKTORAMY – SYSTEM FLEX

Standardowy, najbardziej praktyczny system wystawienniczy, dzięki któremu za pomocą odpowiednich profili aluminiowych jesteśmy wstanie zbudować różnego rodzaju konstrukcje, wypełniając je płytami PCV z grafiką zabezpieczoną folią w błysku lub macie.

Rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju składanych stoisk wystawowych, boksów, trybunek oraz stolików promocyjnych.

STOISKO Z DRUKIEM NA TKANINIE – SYSTEM FABRIC

Konstrukcja aluminiowa na której rozpina się obszyte paskiem silikonowym tkaniny z wydrukiem. Systemy można podświetlić jednostronnie jak i dwustronnie za pomocą profili LED oraz przy użyciu tkaniny do podświetleń. Po rozłożeniu grafiki, profil z frontu staje się praktycznie niewidoczny.

System dzięki swoim właściwościom daje niemal nieograniczone możliwości wykorzystania.

LADY PROMOCYJNE SZYBKIEGO MONTAŻU

Komponenty z których wykonane są lady nadają im trwałości, a niekończące się możliwości ich wykończenia – elegancji. Uniwersalny kształt sprawia, że lada wkomponuje się w każdą tematykę, w jakiej ma służyć. Wewnętrzna przestrzeń pozwala na przechowywanie np. materiałów promocyjnych. Odpowiednio zaprojektowaną grafikę reklamową można umieścić zarówno na froncie jak i na bocznych panelach.

ORGANIZACJA TARGÓW

Oferujemy

– zabudowy targowe ( STOISKA, lady promocyjne,  wykładziny, oświetlenie, stoły, krzesła)

– materiały reklamowe ( katalogi, ulotki, smycze, długopisy, znaczki, magnesy itp)

– opracowanie graficzne

– transport materiałów targowych na targi

– montaż oraz demontaż stoiska na targach

CO NAS WYRÓŻNIA?

  • Ponadprzeciętna wytrzymałość
  • Uniwersalność produktu – niekończące się możliwości wykorzystania
  • Trwałość połączeń
  • Prostota montażu – bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi
  • Kompletność
  • Estetyka
  • Nowoczesność