Agencja Reklamowa Reklamar powstała w styczniu 2014 roku. Od początku swojej działalności, ogromną wagę przykładamy do jakości naszych produktów, unikalności projektów, jak również do terminowości zleconych prac. Cechuje nas sumienność, dokładność oraz profesjonalizm.

Zajmujemy się identyfikacją wizualną firm, instytucji oraz produktów. Projektujemy oraz wykonujemy różnego rodzaju gadżety reklamowe takie jak: długopisy, magnesy, czyściki, smycze, pendrive, odzież reklamową, znaczki okolicznościowe i inne. Świadczymy usługi poligraficzne, między innymi projektujemy i drukujemy: ulotki, wizytówki, plakaty, a także wielkoformatowe banery czy okleiny na okna. Oferujemy także mobilną reklamę na taksówkach.

Identyfikacja wizualna to wstęp do budowania wiarygodnego obrazu firmy i kluczowy element pozycjonujący markę w branży. To dlatego tak ważne jest by była unikatowa i dopasowana do branży firmy. To dzięki dobrej identyfikacji firma zapada w pamięć, staje się rozpoznawalna i zwiększa zaufanie marki.

„Każdą ideę można zobrazować, ale nie każdy obraz jest idealny.”

Dlatego też do każdego zlecenia i klienta podchodzimy indywidualnie, wspólnie szukając najlepszych rozwiązań umożliwiających estetyczny i zrozumiały transfer informacji pomiędzy firmą, a odbiorcą docelowym. To właśnie dzięki temu, grono naszych stałych klientów z dnia na dzień się powiększa, co z kolei daje satysfakcję i motywuje nas do jeszcze cięższej pracy, by dostarczać naszym klientom szerszy i bardziej zróżnicowany asortyment.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.